מונטנגרו וקרואטיה

$1,240

Category:

מונטנגרו וקרואטיה- חצי פנסיון – 8 ימים / 7 לילות
27/06/18-20/06/18

טיול מיוחד אל מונטנגרו "ההר השחור" נטייל בסמוך לקו החוף, נתרשם מהיופי המרהיב הנשקף מכל פינה. נצא אל אגמים קסומים, רכסי הרים הנפגשים עם קו החוף, נתרשם ממפרץ קוטור המוקף "פייורדים" ומרצועת החוף האדריאטית. בטיול נשלב ביקור בקרואטיה ובפנינה האדריאטית העיר דוברובניק. שבוע של נופים ופינוקים ומראות בלתי נשכחים בשילוב לינה מפנקת במלון על קו החוף האדריאטי.

מסלול הטיול

יום 1.   תל אביב, מונטנגרו, קוטור

נפגש בנמל התעופה בן גוריון ונצא בטיסת ישראייר ישירה למונטנגרו, מדינה הררית בעלת נוף דרמטי במיוחד, בין הרי האלפים הדינריים לחופים האדריאטיים המדהימים. עם הנחיתה ניסע לאורכו של מפרץ קוטור עד שנגיע אל קוטור, עיר עתיקה על צלע ההר, מוקפת חומה ובה סמטאות מרוצפות אבן הוכרזה ע"י "הלונלי פלנט" כראשונה מ-10 הערים המועדפים לביקור ב-2016.בתום הביקור העברה למלון בקו החוף האדריאטי של מונטנגרו בו נלון במהלך הטיול.

 

יום 2. לובצ'ן,  הכפר נייאגושי, ציטנייה,  העיר העתיקה של בודווה

הבוקר נטפס בדרך מתפתלת אל האזור ההררי של הר לובצ'ן, הצופה על המפרץ נעצור לתצפית מרהיבה על קוטור והמפרץ. נבקר בנייאגושי,  הכפר מתהדר בייצור הגבינות ועישון הנקניקים בתהליך מסורתי מאות בשנים.  בתום הביקור נמשיך אל צ'טינייה, בירתה העתיקה של מונטנגרו. נתרשם ממבני השלטון מתקופות שונות ונטייל להנאתנו במדרחוב. נמשיך בנסיעה על רכס ההרים, אשר יערות עצי אורן שחורים מכסים אותו מכאן השם ההר השחור.  את היום נסיים בביקור בעיר העתיקה של בודווה שעל קו המים המשמשת כמרכז תיירותי. נחזור למלון.  

 

יום 3.  ריאקה צ'ורנוביצ'ה, שיט בשמורת אגם סקאדר, סווטי סטפאן    

הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע של אגם סקאדר, אגם מים מתוקים הגדול בבלקן. נצא בנסיעה אל העיירה הקסומה ריאקה צ'ורנוביצ'ה הממוקמת על הדלתא של האגם.   שם נפגוש דייגים מקומיים ואיתם נצא לשיט מהנה באגם היפה, את אגם סקאדר פוקדים צפרים מכל העולם הבאים להכיר ולהתרשם מהחיים סביבו. את דרכנו חזרה נעשה בנסיעה בסמוך לקו החוף. נערוך תצפית מרהיבה על סווטי סטפן – האי המפורסם  המתחבר לחוף, בלשון יבשה.    

 

יום 4 . שקודרה  אלבניה

ארוחת בוקר ולאחריה נצא לטיול מיוחד אל אלבניה נחצה את הגבול האלבני אל שקודרה, העיר הצפונית השוכנת מצדו המזרחי של אגם סקאדר.  נבקר במרכז העיירה ובמדרחוב הציורי שלה, נספר אודות הגיבור הלאומי של אלבניה-ג'יאורג'י קסטריוטי סקנדרברג, שנלחם בכובש העות'מני במשך 25 שנים וכן את סיפור התקומה האלבנית במאה ה-20. בהמשך נעלה לתצפית מרהיבה  ממבצר רוזפה (השושנים), המשמש מוקד עליה לרגל לנשות אלבניה, המבקשות פריון.    בתום הביקור נשוב למונטנגרו למלון לארוחת ערב ולינה.

 

יום 5.  פודגוריצה, מנזר אוסטרוג

לאחר ארוחת הבוקר, ניסע צפונה אל המנזר  התלוי אוסטרוג, אחד מהמקומות הקדשים ביותר לנצרות האורתודוקסית באזור הבלקן. נמשיך לביקור בפודגוריצה– בירת מונטנגרו. יינתן זמן חופשי לקניות במתחם DELTA. בתום הביקורים נחזור למלוננו.  

 

יום 6.  יום חופשי– ניתן לצאת לשמורת הטבע "ביוגרדסקה גורה", או האגם השחור בשמורת הדורמיטור

יום טיול (בתשלום) אל שמורת הטבע "ביוגרדסקה גורה", אחת השמורות הוותיקות בעולם, השמורה עתירה במעיינות ופלגי מים, יער האדיר שמקיף את האגם עשיר בעצי אשוח ואורן שחור ושרכים רבים. בשמורה יש יותר מ 60 זני עצים שונים ומעל 2000 מינים בוטנים של צמחים ופרחים, מגוון סוגי פטריות ובעלי חיים רבים. נגיע אל לב השמורה ונצא טיול רגלי  קצר ונעים סביב האגם המרכזי – "ביוגרדסקה יאזרו". בתום הסיור נשוב למלון.  או יום טיול (בתשלום) אל צ'ורנו יאזרו – האגם השחור בשמורת הדורמיטור המכונה ה"שוויץ של הבלקן" – שמורה ענקית ומרתקת, עתירה בתופעות גיאומורפולוגיות טבע מרהיב של הרים הטובלים בירוק בין כפרים קטנים של מקומיים המעבדים את שדותיהם שבעמקי ההרים.

 

יום 7.  קו החוף והעיר העתיקה של דוברובניק- קרואטיה

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה מערבה לאורכו של המפרץ בסמוך לים האדריאטי המרהיב בנופיו ובמפרציו. נחצה את מפרץ קוטור במעבורת וניסע אל מעבר הגבול הקרואטי. הדרך תוביל אותנו אל העיר דוברובניק, השוכנת על חצי אי בקצה הדרומי של קרואטיה. עם ההגעה נערוך סיור מודרך בעיר העתיקה.  בהתאם לזמנים נמשיך לביקור בכפר צ'בטאט. בתום הביקור נשוב למלון במונטנגרו.  

 

יום 8.   מונטנגרו , ת"א

נארוז את החוויות המיוחדות  ונעבור לנמל התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

 

הערות

 • תוכנית הטיול מתארת את האתרים בהם נבקר, אך לא את סדר הביקורים או כיוון הנסיעה.

המחיר לאדם בחדר זוגי במינימום 35 איש: 1240 דולר

המחיר כולל

 • טיסות שכר  ישראייר הלוך ושוב תל אביב – טיבת- תל אביב  
 • אוטובוס תיירים נוח וממוזג
 • לינה בבתי מלון מדרגת תיירות ראשונה / טובה בחדרים זוגיים.

דוגמת מלון 4*  PARK HOTEL   או מלון :PALMON BAY HOTEL& SPA     או דומה ברמתו .

 • מדריך טיולים ישראלי
 • כלכלה: חצי פנסיון
 • כניסות לאתרים כפי שמצוין במסלול
 • טיפים לנותני שירותים מקומיים למעט סבלות ומדריך ישראלי.

 

המחיר אינו כולל

 • ביטוחים
 • הוצאות אישיות
 • מס לינה (במידה וקיים- תשלום ישירות בבית המלון)
 • סבלות
 • טיפ למדריך הישראלי (מקובל לתת 3 אירו לאדם ליום)
 • ימים חופשיים וסיורים אופציונאליים
 • הסעות לנתב"ג

 

פרטי הטיסה- טיסות שכר (ניתנות לשינוי על ידי חברת התעופה):
20/06/2018 : TLV-TIV 6H 11.30 -13.30
27/06/2018 : TIV-TLV 6H 14.30-18.30

 

  • הטיסות מבוצעות ע"י המובילים בהתאם לתנאי המוביל ובאחריותו. לרבות אחריותו לעיכובים ולביטולים עפ"י כל דין.
  • כפוף לתנאים הכללים של חברת נירוונה תיירות .
  • בטיסות שכר אין חלוקת מזון / שתייה.
  • המחיר מבוסס על מחירי דלק נכון ליום פרסום הטיול. במידה ויעלו מחירי הטיסות עקב ייקור דלק או יתייקרו המסים, ישתנה

            המחיר בהתאם.

  • המחיר בשקלים ישולם לפי שער החליפין הגבוה הידוע ביום התשלום.
  • ט.ל.ח

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת.
        רינה הרמלין – מנכל"ית נירוונה תיירות 0504496210

באר שבע – רח' הנרייטה סולד 4 (מלון לאונרדו ב"ש)     טל : 08-9109200

מידע נוסף

זמן

8 ימים

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

נדרש דירוג כדי להשאיר חוות דעת

דירוג